ÖNEMLİ Not!

İşe alırken TESOL belgesi isteyen tüm işverenler, akredite olmayan ve 120 ders saatinin altında alınmış sertifikaları dikkate almayacaklardır

Hakkımızda

TESOL, işverenler tarafından önemsenen, Türkiye'de veya dünyanın herhangi bir yerinde "İngilizce Öğretme" kariyerinize mükemmel bir platform oluşturacak, yüksek kalitede akademik içeriğe sahip 150+ saatlik TESOL sertifikasını sunar. İkinci bir yabancı dil olarak İngilizce'yi öğretme meziyetini kazanmak isteyenler için bu kurs, OXFORD LTD (Ref:11424452) tarafından akredite edilmiştir. Kurs sonunda Certificate in TESOL belgesini alırsınız.

TESOL Eğitiminin Faydaları Çok Açıktır.

Dünya çapında işverenler, TESOL mezunlarına iş vermeyi tercih ederler. Bağımsız olarak iş bulmayı isterseniz, size profesyonel referanslar sağlanacaktır. Birçok işveren, sizi işe almadan önce aldığınız kursun içeriğini soracak ve ispatını isteyecektir. Kurs yöneticilerinden ve eğitmenlerinizden mektup, e-posta, faks ve telefon ile tam destek alacaksınız.

” TESOL, çalışmayı planladığınız ülkenin konsolosluğu ya da elçiliğinden bu bilgileri kontrol etmeniz konusunda size rehberlik eder. www.embassyworld.com web sitesi referans bilgiler için tavsiye edilir. ”